Program BN- Zakup nowości wydawniczych

Już w sierpniu br, na a półkach naszych bibliotek czytelnicy mogli znaleźć wiele nowych pozycji. Ich zakupJuż w sierpniu br, na a półkach naszych bibliotek czytelnicy mogli znaleźć wiele nowych pozycji. Ich zakup był możliwy dzięki pozyskanej dotacji z programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”. Program ma na celu zwiększenie czytelnictwa poprzez wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów bibliotek publicznych. Pozyskaliśmy 9.000 zł  z warunkiem wydania 1/3 kwoty na zakup książek dla dzieci i młodzieży. Zakupy realizowane są sukcesywnie ale wiele ciekawych pozycji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i  dorosłych można już wypożyczyć. był możliwy dzięki pozyskanej dotacji z programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”. Program ma na celu zwiększenie czytelnictwa poprzez wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów bibliotek publicznych. Pozyskaliśmy 9.000 zł  z warunkiem wydania 1/3 kwoty na zakup książek dla dzieci i młodzieży. Zakupy realizowane są sukcesywnie ale wiele ciekawych pozycji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i  dorosłych można już wypożyczyć.

dyr. Hanna Kobza