Konkurs recytatorski przedszkolaków w bibliotece

22 marca br. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gliniance z oddziałów przedszkolnych odwiedziły bibliotekę w szczególnym celu. Wychowawczynie obu klas p. Katarzyna Dziewulska i p. Jadwiga Książek przygotowały swoich podopiecznych do konkursu recytatorskiego pt. „Mój ulubiony wiersz”.

Do jury zostały zaproszone przedstawicielki rodziców obu grup oraz kierownik biblioteki. Wszystkie dzieci recytowały bardzo pięknie z wielkim zaangażowaniem i przejęciem. Przed ogłoszeniem wyników jury, aby rozładować stres, uczestnicy konkursu zostali poczęstowani cukierkami. Na pamiątkę udziału w konkursie dzieci otrzymają w szkole dyplomy. Spotkanie zakończyło się serią pamiątkowych zdjęć, które znajdują się poniżej.

Kierownik biblioteki Dorota Milewska