Teatr Kwatera w Duchnowie

W Tygodniu Bibliotek, 9 maja o godz. 17.00 Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna i Sołectwo Duchnów serdecznie zapraszają dzieci na spektakl pt.“Piotruś i Hela w krainie emocji” w wykonaniu aktorów Teatru Kwatera z Warszawy.

Bajki Teatru Kwatera są współtworzone przez psychologa dzięcięcego i posiadają wartości edukacyjne. Są opatrzone humorem i autorskimi piosenkami śpiewanymi na żywo, dzięki czemu młody widz na bardzo długo zapamiętuje ich treść. W teatrze grają zawodowi aktorzy, posiadający bogate doświadczenie sceniczne.

Spektakl „Piotruś i Hela w Krainie Emocji” to połączenie świata rzeczywistego ze światem baśniowym. Możemy zdradzić, że rozegra się w nim walka dobra ze złem, a Młody Widz będzie miał możliwość przyjrzeć się z bliska emocjom, które towarzyszą nam każdego dnia. Całość opatrzona jest humorem i autorskimi piosenkami, co przeniesie każdego najmłodszego widza w niezwykły świat teatru.
Czas trwania spektaklu to 40 minut.

Wydarzenie jest realizowane we współpracy z sołectwem Duchnów i finansowane ze środków sołeckich Duchnowa.