Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Zapraszamy na Rodzinny, Bajkowy Bal Karnawałowy do Duchnowa

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna wraz z Sołectwem Duchnów serdecznie zapraszają na wspólnie organizowany Rodzinny, Bajkowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się 3 lutego w sobotę 2023 r. w godz. 12.00 – 15.00. Zabawę taneczną poprowadzi Arkadiusz Sałek, znany jako Wodzirej Arek, konfenansjer należący do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wodzirejów.

Zachęcamy wszystkich uczestników do przebrania się i wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy strój postaci z książki oraz do uczestnictwa w konkursach.

Podczas  zabawy odbędzie się kiermasz książki dla dzieci i dorosłych, której dochód zostanie przeznaczony na pomoc siedmioletniemu Frankowi Bielskiemu z Rzakty, podopiecznemu akcji “Świąteczna Radość Pomagania”.  Franek cierpi na dziecięce porażenie mózgowe – czterokończynowe, dodatkowo boryka się z padaczką lekoodporną. Potrzebuje specjalistycznych sprzętów i leków, dlatego bardzo ważne jest dla niego nasze wsparcie.

Podczas wydarzenia będzie możliwość oddania i wypożyczenia książek oraz odpoczynku w bibliotecznej loży.

Mile wdziane będzie, jeśli każdy przyniesie ze sobą małe co nieco na wspólny stół. W bibliotece dla rodziców będzie czekała kawa i herbata.