Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Spotkanie autorskie z Julitą Bator

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Julitą Bator, autorką wielu poradników i książek o zdrowym odżywaniu, które odbędzie się 18 września o godz. 17.00 w bibliotece w Duchnowie.

Julita Bator to mama, znana blogerka i ekspertka w dziedzinie zdrowej żywności, rozsądnych zakupów i przemyślanego podejścia do zdrowia. Napisała m.in książki pt.“Zamień chemię na jedzenie”,Młodziej, piękniej, zdrowiej. Sprawdzone sposoby jak dbać o urodę”, “Przepis na zdrowie” i inne.  Uczestnikom spotkania przekaże cenne uwagi dotyczące dbania o zdrowie i podzieli się własnym doświadczeniem z życia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Temat aktualny, ciekawy i zainspiruje do zmiany stylu życia niejedną osobę. Warto więc zabrać ze sobą członków rodziny i znajomych, szczególnie tych, którzy mają problemy z zachowywaniem diety i dbania o to co jedzą.

Zadbaliśmy o to, aby uczestnicy otrzymali także wiedzę na wynos. W bibliotece czekają na wypożyczenie książki Julity Bator, a po spotkaniu będzie możliwość zakupienia książek pisarki z autografem.

Liczymy na dużą frekwencję i czekamy na Państwa.
Wstęp wolny.