Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Zapraszamy na wakacyjne spotkanie DKK.

Wakacje to czas wypoczynku i zwolnienia tempa życia. Kto z nas nie marzy o tym, aby trwały jak najdłużej. Wszyscy narzekamy, że czas tak szybko biegnie. Zróbmy zatem pierwszy krok i powiedzenie “nie mam czasu” zamieńmy na “kończę pracę – czytam książkę”. W ten sposób pomnoży się nasz krótki, dotychczasowy odpoczynek na dłuższy, codzienny relaks. Dobry plan dnia z systematycznym czytaniem książki szybko przełoży się na lepsze samopoczucie.

Jako odskocznię od obowiązków, formę przyjemnej rekreacji oferujemy wszystkim zainteresowanym udział w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki. Najbliższe już 27 lipca, w czwartek o godz. 15.00 w bibliotece w Wiązownie. To propozycja dla osób, które lubią rozmawiać o książkach i chciałyby przyjemnie spędzić popołudnie.
Tym razem porozmawiamy o książce pt. ” Stowarzyszenie Miłośników Literatury i Placka z Kartoflanych Obierek” Mary Ann Shaffer i Annie Borrows. Na koniec rozdamy książki do przeczytania na sierpniowe spotkanie.

W spotkaniu mogą wziąć udział także osoby, które nie zdążyły przeczytać książki. Więcej szczegółów udostępnimy w bibliotece w Wiązownie. Zapraszamy.