Biblioteki znów dostępne. Zapraszamy po książkowe nowości.

Skontrum, czyli inwentaryzacja księgozbiorów w bibliotece w Wiązownie, w Gliniance i w Duchnowie została już zakończona. Jesteśmy gotowi, by przyjąć z otwartością naszych czytelników i zaproponować świeżo zakupione książki.

Serdecznie zapraszamy do wypożyczeń. Wśród nowości znajduje się wiele różnorodnych książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pojawili się nowi autorzy z oryginalnym piórem pisarskim, nowe sagi rodzinne, kolejne tomy z dostępnych serii i wciągające przygody głównych bohaterów w wybranych cyklach.  Nie brakuje książek z dziedziny popularnonaukowej, biografii i innych. Wybór tytułów jest naprawdę duży. Książki, które prezentujemy to tylko część z tego, co wyselekcjonowaliśmy dla czytelników w każdym wieku.

Jesteśmy ciekawi, które z zaproponowanych nowości będą się podobały najbardziej, które zdobędą największe uznanie czytelników, a które będą najchętniej polecane najbliższym do przeczytania. Ci, którzy odwiedzą nas pierwsi będą mieć największy wybór do dyspozycji.

Na chłodny jeszcze wieczór lub wiosenny poranek polecamy wszystkie do przeczytania.
Zapraszamy do biblioteki w Wiązownie, w Gliniance i w Duchnowie.