NARODOWE CZYTANIE 2021

Zapraszamy do udziału w kolejna edycji, ogólnopolskiej akcji popularyzującej największe dzieła literatury polskiej Czytaną lekturą podczas 10. edycji Narodowego Czytania będzie “Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.
Zapraszamy do wspólnego czytania i czerpania radości z bycia razem przy wspólnej lekturze. Swoje zgłoszenia prosimy kierować do biblioteki w Wiązownie, ul. Kościelna 41 lub pod nr tel. 22 789 01 46 lub na email : kontakt@bibliotekawiazowna.pl do 20 sierpnia 2021 r.
Podczas wydarzenia będzie możliwość skorzystania przez najmłodszych z Kącika Czytelniczego Early Stage oraz dokonania spisu powszechnego w godz. 16.00-18.00
Przed przystąpieniem do spisu należy przygotować sobie numery PESEL wszystkich domowników, informację na temat powierzchni użytkowej domu oraz rok jego powstania, a także adresy miejsc pracy domowników.
Więcej na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 można znaleźć na stronie: https://spis.gov.pl/