Angielski w bibliotece!

Język angielski zagościł dziś w bibliotece w Wiązownie. Panie z Early Stage Szkoły Języka Angielskiego, zaprosiły dzieci do przygody z językiem obcym.

W ramach akcji Wakacje Blisko Domu w bibliotece dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterskich Lotników Polskich w Wiązownie uczestniczyły w lekcji bibliotecznej w języku angielskim. Uczestnicy razem z paniami, po zapoznaniu się ze słówkami przeczytali książkę pt. “Shark in the park”. Przezabawna historia o rekinie przyniosła wiele radości i uśmiechów na twarzach dzieci. Poprzez warsztaty chcemy zachęcić młodych czytelników do sięgania po literaturę w obcym języku i przekonać, że nie jest to takie trudne. Biblioteka wzbogaciła swoją ofertę o nowe pozycje, które otrzymała w darze od szkoły języka angielskiego. Zapraszamy do wypożyczeń.

Tekst i zdjęcia Marzena Bobrowska