“Bajkotwórstwo inspirowane Andersenem” – ogłaszamy konkurs literacki

Uroczyste świętowanie Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci czas zacząć. Wszyscy łączą się dziś we wspólnym działaniu na rzecz rozpowszechniania książek dla dzieci i młodzieży. Organizują różne akcje społeczne, targi książki, spotkania autorskie, warsztaty literackie i wiele innych. Wszystko po to, by przekonać dorosłych o ogromnych korzyściach i samych zaletach wspólnego głośnego czytania z młodymi. Każdy moment jest dobry na zaaranżowanie rodzinnego spotkania z książką. Zacznijmy od dziś. Zachęcamy do spędzania czasu z najmłodszymi w sposób twórczy.

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury
w Wiązownie w partnerstwie z Wiązowskim Teatrem Muzycznym serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim pt. : „Bajkotwórstwo inspirowane Andersenem”.

Konkurs polega na napisaniu dowolnie bajki, baśni, opowieści lub scenariusza do bajki dla dzieci. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem w linku poniżej.

Regulamin Konkursu Bajkotwórstwo inspirowane Andersenem