Nabór do projektu “Sieć na kulturę…”

Szanowni Państwo,

informujemy, że Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie warszawskim wschodnim”, realizowanym przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

Celem projektu jest:

• rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,
  • dostęp do materiałów edukacyjnych.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie, w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia online z tematu Dziennikarstwo online.

Spotkanie organizacyjne w formie online już 15 stycznia o godz. 16.30

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Zachęcamy do kontaktu!

22 789 01 46 kontakt@bibliotekawiazowna.pl

22 789 97 90 glinianka@bibliotekawiazowna.pl

Uczestnik powyżej 13 r. ż. – Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym odbiorcy ostatecznego_warsz.wsch.

Uczestnik poniżej 13 r. ż. – Oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym odbiorcy ostatecznego_warsz.wsch.(1)

Deklaracja – uczestnik powyżej 13 r.ż._warsz.wsch.(1)

Deklaracja – uczestnik poniżej 13 r.ż._warsz.wsch.