Pierwszy dzień w szkole, wcale nie musi być taki straszny!

Pójście do  szkoły to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka jak i całej rodziny. Jak przygotować dziecko do pierwszych dni w szkole? Jak pomóc dziecku polubić nowe miejsca zabaw i nauki? Jak zachęcić do zdobywania nowych umiejętności? Jak ułatwić kontakty z grupą rówieśników? Jak wzmocnić wiarę w siebie swojego dziecka? Na te i inne pytania odpowiedzą nam książki, które znajdują się w księgozbiorach w naszych bibliotekach w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas wraz z pociechami. Będzie to świetna okazja do założenia karty bibliotecznej i zapoznania dziecka z literaturą dziecięcą no i oczywiście, z lekturami. Na zdjęciach znajdziemy przykładowe tytuły książek.

Tekst i foto M. B.