Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

“Cztery pory miłości”…

“Z miłości do siebie i innych”, pod takim tytułem 15 lutego w bibliotece w Gliniance odbyło się spotkanie z autorką książek o miłości i relacjach małżeńskich Beatą Agopsowicz. “Cztery pory roku”, “Trudne wybory miłości” i “Oczy Pana” to tytuły powieści, z którymi przyjechała do nas pisarka, pedagog, doradca życia rodzinnego.

“Pisanie sprawia mi ogromną przyjemność, zresztą tak samo jak czytanie, z tą różnicą, że w pisanie trzeba włożyć zdecydowanie więcej trudu. Zawsze marzyłam o tym, żeby tworzyć książki. W życiu ważne jest też rozpoznanie swoich talentów i rozwijanie ich” – powiedziała Beata  Agopsowicz.

W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty pielęgnacyjno-makijażowe poprowadzone przez Elżbietę Bogdewicz i Martę Szczegodzińską profesjonalistki w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji skóry.

Prelegentki zgodnie przekazały uczestniczkom spotkania, jak ważne jest zauważanie osób wokół, które mogą nas motywować i wspierać w rozwoju osobistym. Ważne jest również zauważenie, że to właśnie “My” możemy być wsparciem dla innych słowem, gestem oraz swoją obecnością.

Tekst: M.B.

Foto: M.K., A.B.

Druga część spotkania – warsztatowa  z Elżbietą Bogdewicz i Martą Szczegodzińską.