Duchnowski Dom Kultury wraz z Biblioteką

Projektant skończył prace nad opracowaniem dla Duchnowskiego Domu Kultury, który powstanie na działce nr ew. 389 w Duchnowie. W ramach sieci świetlic zbudowany zostanie obiekt, w którym jednorazowo będzie mogło przebywać nawet 150 osób, z salą wielofunkcyjną, salami na potrzeby organizacji warsztatów i zajęć kulturalnych, zapleczem sanitarnym i gospodarczym. Będzie dwukondygnacyjny, z centralami grzewczymi i wentylacyjnymi na poddaszu.

W kolejnym etapie budowy wykonane zostaną także miejsca postojowe, a dalej zagospodarujemy plac wokół budynku, wykonamy trawniki i nasadzenia. Tak jak wszystkie pozostałe świetlice, budynek będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. Znajdą w nim miejsce zarówno filia Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna, jak też grupy i sekcje działające przy Gminnym Ośrodku Kultury. Sale będą wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, artyści będą mogli także zaprezentować prace plastyczne. Nie zabraknie miejsca dla lokalnych działaczy, na spotkania i zebrania.

Więcej szczegółów w poniższym linku.

Duchnów Dom Kultury