Czytanie łączy pokolenia

11 czerwca w bibliotece w Wiązownie  odbyło się kolejne spotkanie pod hasłem „Czytanie łączy pokolenia”.

W rolę lektorów wcielili się członkowie  Dziennego Domu „Senior-WIGOR” z Woli Karczewskiej, którzy z podziałem na rolę przeczytali bajkę  pt. „Tymoteusz Rymcimci”.    Pięknie wykonanej  interpretacji  bajki  wysłuchały dzieci  z Gminnego Przedszkola w Zakręcie.

Kolejnym punktem naszego spotkania była zabawa  z kolorowymi chrupkami PleyMais,  która dostarczyła wszystkim wiele radości  i śmiechu.  Na zakończenie przedszkolaki wręczyły  seniorom i bibliotekarkom   kolorowe ,  własnoręcznie wykonane kwiaty.  Spotkanie upłynęło w wesołej atmosferze  i potwierdziło, że  wspólne czytanie daje wiele  przyjemności niezależnie od wieku.

Tekst: T.N.