Audiobooki zawitają do Glinianki

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna Filia w Gliniance zakupiła ponad 70 audiobooków, które niebawem zasilą księgozbiór tej placówki. Wybrane zostały różnorodne pozycje, tak aby każdy z czytelników znalazł coś interesującego dla siebie. Postawiliśmy na klasykę i nowości. Nie zabraknie także książek mówionych dla dzieci. Audiobooki cieszą się coraz większym zainteresowaniem w bibliotekach w Polsce i na świecie. Można ich słuchać podczas podróży samochodem, świetnie wypełniają czas przy wykonywaniu różnych prac domowych i spacerów. Są wspaniałym rozwiązaniem dla osób mających poważne problemy ze wzrokiem oraz osób starszych. Stanowią ciekawą alternatywę dla osób zapracowanych, czy mających problem ze znalezieniem czasu na tradycyjną lekturę.

Audiobooki

Tekst i foto: Joanna Filimonow