Czytanie na dywanie w Gliniance

Od niedawna w Filii Biblioteki Publicznej w Gliniance organizujemy “Czytanie na dywanie”, w którym udział biorą dzieci z miejscowych placówek oświatowych. Odwiedziły nas już przedszkolaki z “Zabawnego Kącika” oraz  uczniowie obu zerówek (A i B) ze Szkoły Podstawowej w Gliniance.

Dzieciom zajęcia bardzo się podobają, z uwagą słuchają bajek i opowiadań i co najważniejsze … chcą do biblioteki przychodzić, również ze swoimi rodzicami.

Planujemy już kolejne spotkania, także rozszerzone o warsztaty plastyczne. Będziemy wspólnie wykonywać ilustracje do przeczytanych książek 🙂

Przedszkolaki z "Zabawnego Kącika" w Gliniance (24.11.2016)
Przedszkolaki z “Zabawnego Kącika” w Gliniance (24.11.2016)
Klasa 0B ze szkoły w Gliniance (05.12.2016)