Morska przygoda w Duchnowie

23 czerwca o godz. 18.00 krakowski teatrzyk „Urwis” po raz kolejny wystąpił w Gminnej Bibliotece Publicznej w Duchnowie. Spektakl był dedykowany do najmłodszych czytelników w wieku 1-10 lat. Aktorzy zaprezentowali przedstawienie teatralne pt. „Morska Przygoda”.
Morska przygodaBajka opowiada o Piotrusiu, który pewnego dnia znalazł tajemniczą i bardzo starą mapę, należącą do staruszki Wandzi. Chłopiec postanawia wyruszyć w morską podróż, aby odnaleźć skarb, do którego prowadzi mapa. Piotruś przeżywa liczne przygody i spotyka nowych przyjaciół.
Spektakl miał charakter interaktywny – dzieci brały czynny udział w przedstawieniu.
Aktorzy krakowskiej grupy mieli doskonały kontakt z naszą publicznością, wielokrotnie zapraszali dzieci do udziału w odgrywanych scenach. Pod koniec przedstawienia była możliwość zrobienia sobie zdjęć z aktorami.
Atmosfera była wspaniała, widzowie wyszli z biblioteki w wakacyjnych nastrojach, z uśmiechami na twarzach oraz co nas cieszy najbardziej z wypożyczonymi książkami.

Morska przygoda