Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Bezpłatny autobus do kina w Otwocku. Od 6 sierpnia

Macie ochotę na wyprawę do kina z dzieckiem lub większą grupą, a nie macie czym dojechać? Rusza bezpłatny autobus, który od wtorku do piątku będzie kursował miedzy Rzaktą, Wiązowną a Otwockiem i dowiezie was na wybrane seanse filmowe w kinie Oaza w Otwocku.

Od 6 sierpnia rusza bezpłatny autobus, który będzie kursował zgodnie z załączonym pod tekstem rozkładem jazdy. Będzie można dojechać nim na wybrane seanse filmowe w Kinie „Oaza” w Otwocku (ul. Armii Krajowej 4). Bilety do kina zakupicie na miejscu lub poprzez serwis biletyna.pl . Dyrekcja kina zaproponowała naszym mieszkańcom ceny: 15 zł – dziecko, 17 zł – osoba dorosła. Cena za bilet dla grup zorganizowanych to 10 zł (jeden opiekun na 10 osób – wchodzi bezpłatnie). Seanse rozpoczynają się o godz. 13 lub 13.15.

Kino Oaza – repertuar dla dzieci

6 i 7 sierpnia można będzie zobaczyć nową wersję kultowego już animowanego filmu „Król Lew”.  Na sawannie rodzi się Simba – lwiątko, które ma w przyszłości zastąpić swojego ojca Mufasę na tronie. Jego stryj Skaza nie jest z tego faktu zadowolony. Skaza zdradza brata i dokonuje zamachu stanu. Simba zostaje wygnany. Z pomocą pary przyjaciół będzie musiał poradzić sobie z dorastaniem z dala od domu oraz odzyskać to, co mu się prawnie należy.

8 sierpnia zobaczyć można „Wilka w owczej skórze 2”. Dawno, dawno temu pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie. O tym beztroskim życiu dowiaduje się przywódca innego wilczego stada.

9, 13 – 16, 20 – 22 sierpnia można będzie obejrzeć czwartą już część przygód zabawek w „Toy Story 4”. Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek. Nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży.

23 i 27 sierpnia w kinie można będzie zobaczyć „Playmobile: Film”. Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru.

28 sierpnia polecamy „Sekretne życie zwierząt 2”. Poznamy dalsze losy zwierzaków, które – gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy – prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie. Max i Snowball wyjeżdżają na wycieczkę poza miasto, gdzie czeka ich życie, którego nigdy nie znali.

30 sierpnia będzie można obejrzeć film „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”. Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki.

Źródło: filmweb.pl, wikipedia.pl

Szczegółowy rozkład jazdy: https://tuwiazowna.pl/bezplatny-autobus-do-kina-w-otwocku-od-6-sierpnia/