Czytanie na Polanie. Zapraszamy do biblioteki w Duchnowie.

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na “Czytanie na Polanie”, które odbędzie się 3 czerwca w sobotę od godz. 15.oo do 18.00.
Przygotowaliśmy ciekawy program na kreatywny wypoczynek z rodziną na świeżym powietrzu.Podczas wydarzenia zostanie rozstrzygnięty Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem “Zaprojektuj zakładkę do książki z wybranym Patronem Roku 2023” . Wspólnie przeczytamy na zielonej trawie w towarzystwie atrakcyjnych, milusińskich alpak książkę Anny Śliwińskiej pt. “Przygody i draki Alpaki Kaki”.
Na przedszkolaków, które zapiszą się do biblioteki będą czekały podarunki książkowe w formie wyprawek w ramach projektu Mała Książka – Wielki Człowiek, a na wszystkie dzieci biblioteczne książkobranie, warsztaty czytelnicze i zabawy.

CZYTANIE NAS ŁĄCZY DOŁĄCZ I TY !