Zapraszamy do udziału w konkursie.

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem “Zaprojektuj zakładkę do książki z Patronem Roku 2023″ ustanowionym przez Sejm i Senat Rzeczpospolitej Polskiej uwzględniając jego dzieła, dokonania, odkrycia lub zasługi. Konkurs ma charakter wyjątkowo prestiżowy ze względu na atrakcyjność nagród przewidzianych dla zwycięzców. Autorzy najciekawszych projektów wyłonionych komisyjnie otrzymają po 50 sztuk zakładek do rozdania w rodzinie lub wśród przyjaciół.

Zwycięskie zakładki staną się również zakładkami firmowymi Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna. Będą jej wizytówką przeznaczoną do promocji czytelnictwa na terenie Gminy Wiązowna, powiatu otwockiego i innych. Zakładki, które najbardziej zachwycą konkursowe jury wezmą udział w całorocznej wystawie dostępnej w bibliotece w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie.

Zasady uczestnictwa w konkursie są dostępne w regulaminie.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza i przesłanie go do Biblioteki w Wiązownie.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy wielu pomysłów do realizowania zakładkowych projektów i oczywiście wygranej.
Zwycięskie nazwiska wpiszą się na zawsze w karty historii Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna. Powodzenia.

REGULAMIN-KONKURSU