Głośne czytanie w Filii w Duchnowie

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w dniu 21 maja br. w Bibliotece w Duchnowie książki dla najmłodszych czytała Pani Gabriela Dowjat – mieszkanka Duchnowa.

Na spotkanie przybyły dzieci z Duchnowa w wieku przedszkolnym i szkolnym, te najmłodsze pod opieką swoich mam. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały krótkich opowiadań i bajek czytanych przez Panią Gabrielę Dowjat. Do akcji włączyła się również jedna z mam Pani Anita Foryś.

Głośne czytanie bardzo przypadło do gustu słuchaczom i wielu z nich wyraziło ochotę samodzielnego czytania tekstu. Krótkie utwory pięknie czytali: Rafał Foryś, Ola Smolak, Andżelika Tyszko i Mateusz Wróblewski. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i zaproszeniem do korzystania z bogatego księgozbioru Biblioteki.