Konkurs “W wielkanocnym koszyczku” – rozstrzygnięty

Dnia 13 maja w bibliotece w Wiązownie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu „W wielkanocnym koszyczku”. Wzięło w nim udział 28 osób, w tym 18 dzieci z przedszkola w Wiązownie, 5 z kółka plastycznego pod kierunkiem pani G. Kutyby. Mimo, że technika wykonania była dowolna, to jednak wszystkie dzieci wybrały rysunek, w niektórych pracach wzbogacony kolorowym papierem i plasteliną. Pomysłów nie brakowało. Piękne pisanki, koszyczki, palmy, baranki zachwyciły komisję, która miała trudne zadanie do wykonania. Wszystkie prace były ciekawe, piękne i kolorowe.

Pod opieką pani M. Orlińskiej i pani E. Sekuły grupa sześciolatków odwiedziła bibliotekę. Na początku rozdane zostały nagrody, a ponieważ maj jest miesiącem książki i biblioteki, kontynując akcję „Cała Polska czyta dzieciom” sześciolatki z zainteresowaniem wysłuchały wierszy o książce i opowiadań o strażaku i piracie. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały słodkie upominki. Nagrodzone prace można obejrzeć na wystawie w bibliotece.

Uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy.

autor: Biblioteka Publiczna w Wiązownie

Wyniki :

Szerszeń Joanna – I miejsce

Kutyba Julia – II miejsce

Godlewska Julia – III miejsce

Dąbrowska Wiktoria – IV miejsce

Wyróżnienia Zawada Łukasz i Szymaniak Antek

Przedstawiamy fotorelację z wizyty w Bibliotece oraz nagrodzone prace:

fot. GCI