ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2019

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników książek i rowerów do wspólnego przejazdu rowerowego z Odjazdowymi Bibliotekarzami z terenu Powiatu Otwockiego!

Rowerowa impreza plenerowa, sobota 1.06.2019 r.

„Odjazdowy Bibliotekarz” to ogólnopolska „akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić czas w gronie osób o podobnych pasjach”.

Aby wziąć udział wystarczy rower i dobry humor!

Zapisy: telefoniczne: 22 779 – 27 – 96, e-mailowo:

biblioteka@powiat-otwocki.pl lub osobiście w Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Liczba miejsc oraz wiek uczestników – bez ograniczeń.

Zapraszamy również najmłodszych Czytelników wraz z opiekunami!

1 czerwca, sobota zbieramy się o godz. 11.00 przed budynkiem Powiatowej Biblioteki Publicznej w Otwocku,

ul. Pułaskiego 3 a, startujemy o godz. 11.00.

Zakończenie przewidujemy ok. godz. 16.00

Jedziemy bez względu na pogodę!

Odjazdowy Bibliotekarz 2018 – opis trasy

Początek godzina 11.00, planowany wyjazd ok. 11.15

Start: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Otwocku – ul. Pułaskiego 3a

– Rozpoczęcie, przywitanie uczestników, zapoznanie z regulaminem.

Trasa ok 10 km. Przystanek w Karczewie przy kościele ok. 15 minut. Planowany czas przejazdu ok. 50 minut.

Przejazd będzie trwał ok. 50 min.

Meta w Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim, ul. Zamkowa 49

Na mecie moc atrakcji – dla dorosłych i dla dzieci. Spotkanie z baśniami poprowadzi Szymon Góralczyk z “Karawany Opowieści”, warsztaty czerpania papieru w wykonaniu “Furtki Wyobraźni”, konkursy z nagrodami, zwiedzanie Pałacu w Otwocku Wielkim, pokaz pierwszej pomocy, poczęstunek.

Do zobaczenia!!! 🙂

A tak było w zeszłym roku https://bibliotekawiazowna.pl/2018/05/odjazdowy-bibliotekarz-2018/