Wilk i Zając wśród książek

Dzisiejszy spektakl był wydarzeniem zorganizowanym w ramach XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Swoją obecnością zaszczycili nas tradycyjnie stali czytelnicy oraz nowi fani tej formy rozrywki. Bardzo nas to cieszy, ponieważ była to świetna okazja do założenia kart czytelniczych. W dniu dzisiejszym przybyło nam pięciu nowych czytelników.

Podczas dzisiejszego spektaklu mali widzowie obejrzeli Wilka i Zająca w trzech zabawnych epizodach.

Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta, spotkał się z Wilkiem. Scenki w bardzo zabawny sposób uczyły widzów odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych.

Aktorzy w zabawnych strojach i na tle pięknej scenografii zaprezentowali świetną grę aktorską. Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta w bibliotece pozostawi u dzieci niezapomniane wrażenia i jeszcze częściej będą odwiedzać nasze biblioteki.