“Niech żyje bal…”

“Jak Karnawał to Karnawał” – pod takim hasłem w sobotę 27.01.218 r. bawiliśmy się na balu. W tym dniu za sprawą książkowej magii i licznych ozdób, biblioteka stała się pięknie udekorowaną salą balową.

Myszka Miki, Policjant, Strażak, Kosmonauta, Biedronka, Lekarz, Spider-Man, Tygrysek, Elza, to tylko niektóre z postaci z bajek pląsające po parkiecie wśród książek w bibliotece w Duchnowie.  Zabawę oraz konkursy poprowadzili Agnieszka i Piotr  Michalczyk. Taniec Belgijski, potocznie zwany “Belgijką” oraz taniec “Czekolada” do piosenki pt. “Chocolate choco choco” były świetną okazją do integracji wszystkich przybyłych gości.

Dziękujemy sołectwu Duchnów za wspaniałą współpracę, wszystkim gościom za dobre humory i bajkową zabawę oraz witamy nowych czytelników, którzy skorzystali z okazji założenia karty czytelnika.

Tekst : Marzena Bobrowska

Foto: Hanna Kowalczyk, Agnieszka Łuniewska, Paulina Kowalska, Marzena Kopka