Gmina Wiązowna. Leksykon krajoznawczy – spotkanie z Krzysztofem Oktabińskim

3 marca w bibliotece w Wiązownie odbyło się spotkanie z Krzysztofem Oktabińskim, historykiem i regionalistą, współautorem najnowszej publikacji “Gmina Wiązowna. Leksykon krajoznawczy”, wydanej przez Bibliotekę Publiczną Gminy Wiązowna. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny oraz wiele osób zainteresowanych bogatą historią gminy Wiązowna. Krzysztof Oktabiński w niezwykle barwny sposób przedstawił wybrane, ciekawe epizody związane z miejscami, wydarzeniami, ludźmi opisanymi w leksykonie. Wszyscy z wielką przyjemnością wysłuchali opowieści, które były swoistą zachętą do przeczytania całej książki. Spotkanie było także okazją do nabycia leksykonu wraz z autografem autora.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w interesującej prelekcji wygłoszonej przez naszego regionalistę.
Książka już wkrótce będzie dostępna do wypożyczenia, a także do nabycia w bibliotekach w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie.

1  2

Zapraszamy do naszych bibliotek!!!
Tekst i foto: Teresa Naperty

3 komentarze do “Gmina Wiązowna. Leksykon krajoznawczy – spotkanie z Krzysztofem Oktabińskim”

1. Pingback: keto tiramisu

Możliwość komentowania została wyłączona.