Podziękowania dla darczyńców

Biblioteka Publiczna w Wiązownie składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przekazali  książki  w darze  dla  naszej biblioteki. Lista darczyńców:
Bernat  Justyna,  Drajewska  Nina,  Feczko  Alicja,  Gałkowski Michał,  Gardocka Mirosława, Grzybowska  Agnieszka,  Jóźwicka  Paulina,  Kępińska  Katarzyna,  Konarzewska   Małgorzata,  Krajewska  Dorota,  Kwiatkowska  Justyna,  Lasecka Dorota,  Lasecki  Jakub,  Lasecka Magda,  Leleń  Małgorzata,  Łysik  Maria,  Mike Iwona,  Nasiłowska  Małgorzata,  Nowak  Olga,  Orlińska   Weronika,  Piwek  Anna,  Pietrzykowska  Beata,  Pliszczyńska  Dorota,  Pliszczyńska  Magda,  Rak  Anna,  Skorupka  Marta,  Sokolik  Joanna,  Szywała  Mateusz,  Taborowicz-Dziedzic  Halina,  Wronka  Iwona,  Wrzosek  Paulina.

Pani  Marii  Kostrzyńskiej  serdecznie dziękujemy  za sukcesywne przekazywanie  prasy.